Natalia Mioduszewska rozpoczęła swoją taneczną ścieżkę rozwoju w wieku lat 6, kiedy to rodzice zapisali ją na zajęcia z tańca towarzyskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Wielokrotnie zajmowała miejsca na najwyższym stopniu podium w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Sportowego, a w wieku jedynie 14 lat zdobyła najwyższą klasę krajową „A”.

Zainteresowanie tańcem współczesnym przerodziło się w fascynację Teatrem Tańca i dzięki temu została członkinią Atelier Warszawskiego Teatru Tańca. Połączenie dwóch ważnych dla niej dziedzin sztuki zaowocowało stworzeniem monodramu opartego na ruchu ciała, który realizowany był w czasie, gdy należała do alternatywnego Teatru Kreatury.Nagrodzona na wielu Festiwalach Teatralnych reprezentując swoje rodzinne miasto otrzymała Stypendium Prezydenta Miasta Gorzów Wielkopolski w dziedzinie “kultury, sztuki i teatru”.

Dzięki pozyskanemu grantowi mogła ukończyć roczną szkołę aktorską prowadzoną przez Regionalny Ośrodek Edukacji. Poszerza wiedzę i umiejętności z tańca klasycznego. Realizuje kurs dyplomowy w Centrum Baletowym Neoclassica.

powrót...