Poniedziałek

   
  Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4
17:00 - 18:00
Show Dance
6-8 lat
gr. turniejowa

Chris

Taniec Nowoczesny
5-7 lat


Natalia
18:00 - 19:00
Show Dance
9-13 lat
gr. turniejowa

Chris
Jazz/Contemporary
pow. 12 lat
grupa turniejowa

Wiktoria Ratyńska
Taniec nowoczesny
7-9 lat


Natalia
19:00 - 20:00

Jazz /Contemporary
9-13 lat
grupa turniejowa


Wiktoria Ratyńska
Taniec nowoczesny
9-14 lat


Natalia
20:00 - 21:00
Balet dla Dorosłych
gr. zaawansowana

GRUPA WYSTARTOWAŁA! DOŁĄCZ DO NAS!


Vadim Kezik


21:00 - 22:00
Balet dla dorosłych
gr. początkująca


GRUPA WYSTARTOWAŁA! DOŁĄCZ DO NAS!

Vadim Kezik


   

Wtorek

   
  Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4
17:00 - 18:00
Show Dance
6-8 lat
gr. początkująca


Chris Trybuś
Hip Hop
9-12 lat

dla chłopców

Ola Frydrych

17:30 - 19:00



Jazz
7-11 lat
gr. turniejowa

Wiktoria Ratyńska
18:00 - 19:00
Show Dance
9-13 lat
gr. początkująca


Chris Trybuś
Hip Hop
6-9 lat

dla dziewczynek i chłopców

Ola Frydrych

18:15 - 19:15 Jazz
9-12 lat

Weronika Bekta



19:00 - 20:00
Dance Aero
(program autorski, połączenie tańca i fitnesu)

ZAPISY!

Chris Trybuś
Hip-Hop
pow. 12 lat

dla chłopców i dziewczynek

Ola Frydrych

20:00 - 21:00
Taniec Współczesny dla Dorosłych
16 lat +

GRUPA WYSTARTOWAŁA! DOŁĄCZ DO NAS!

Dominika Stróżewska


   

Środa

   
  Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4
11:00 - 12:00
PILATES
dla Pań

GRUPA WYSTARTOWAŁA! DOŁĄCZ DO NAS!

Natalia Kloc


17:00 - 18:00

Akrobatyka
9-12 lat

Anna Kostrzyńska


17:40 - 18:40


Jazz

5-7 lat

Weronika Bekta
18:00 - 19:00 Akrobatyka
6-9 lat


Anna Kostrzyńska
Taniec Współczesny - technika
9-13 lat


Dominika Stróżewska
Hip-Hop
9-12 lat


Ola Frydrych

19:00 - 20:00 Taniec Nowoczesny
9-14 lat

Natalia Mioduszewska
Taniec Współczesny - technika
13-15 lat


Dominika Stróżewska
PILATES
dla Pań

GRUPA WYSTARTOWAŁA! DOŁĄCZ DO NAS!



Natalia Kloc
Latino solo
dla Pań

GRUPA WYSTARTOWAŁA! DOŁĄCZ DO NAS!

Paulina Kowalska
20:00 - 21:00
Taniec Współczesny dla Dorosłych
16 lat +

GRUPA WYSTARTOWAŁA! DOŁĄCZ DO NAS!

Dominika Stróżewska
Taniec Towarzyski
w parach dla dorosłych

GRUPA WYSTARTOWAŁA! DOŁĄCZ DO NAS!


Chris

   

Czwartek

   
  Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4
11:00 - 12:00
Pilates
dla każdego

ZAPISY!

Natalia Kloc


17:15 - 18:15

BALET dla dzieci
3-4 lata

Ania Dzieńkowska

17:30-19:00



Jazz
7-11 lat
grupa turniejowa

Wiktoria Ratyńska
18:00 - 19:00
Show Dance
6-8 lat
gr. początkująca

Chris




18:15 - 19:15 Balet kids
4-5 lat


BALET dla dzieci
5-6 lat

Ania Dzieńkowska

19:00 - 20:00
SEXY DANCE
dla Pań

GRUPA WYSTARTOWAŁA! DOŁĄCZ DO NAS!

Ola Frydrych

Show Dance
9-12 lat
grupa początkująca

Chris
19:15 - 20:15

Gimnastyka Artystyczna
6-9 lat

Anna Dzieńkowska

   

Piątek

   
  Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4
17:00 - 18:00

Show Dance
6-8 lat
gr. turniejowa

Chris
Akrobatyka
pow. 10 lat

Anna Kostrzyńska

18:00 - 19:00
Show Dance
9-13 lat
gr. turniejowa


Chris
Jazz / Contemporary
pow. 14 lat
gr. turniejowa

Wiktoria Ratyńska
Akrobatyka
6-9 lat

Anna Kostrzyńska
19:00 - 20:00




Jazz
pow. 14 lat
gr. turniejowa

Wiktoria Ratyńska

   

Sobota

   
  Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4
10:00 - 11:00
Balet dla dzieci
3-6 lat


Asia Bąkowska

Latino solo
dla Pań

GRUPA WYSTARTOWAŁA! DOŁĄCZ DO NAS!

Paulina Kowalska
11:00 - 12:00
Balet dla dzieci
7-9 lat

Asia Bąkowska
Akro Dance for kids

zajęcia sportowo-taneczne
2,5-5 lat

Anna Kostrzyńska
Jazz Mama
(zajęcia przeznaczone dla Mam z dziećmi)

Weronika Bekta
12:00 - 13:00
Zajęcia Teatralno-Aktorskie
8-11 lat

Jakub Ziółkowski
Akrobatyka
6-9 lat

Anna Kostrzyńska

13:00 - 14:00
Zajęcia Teatralno-Aktorskie
pow. 12 lat

Jakub Ziółkowski


   

Niedziela

   
  Sala 1 Sala 2 Sala 3 Sala 4

Zajęcia przeznaczone dla osób pełnoletnich
Zajęcia dla dzieci
Zajęcia taneczno-teatralne
Zajęcia dla początkujących
Zajęcia szczególnie polecane

* Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy. O starcie grup będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

Dołączcie do nas! Do zobaczenia!

TRYBUŚ DANCE TEAM